خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

فرماندار گناباد : افزایش ستادها ی تبلیغاتی کاندیداها بیش از اندازه غیر قانونی است

  محمدعلی نبی پور در جمع مسئولان برگزاری انتخابات و نمایندگان نامزدهای انتخاباتی مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه گناباد و بجستان گفت: هر نامزد انتخابات می تواند در مناطق شهری شهرستان در هر شهر 2 ستاد مختص برادران و خواهران تشکیل دهد و افزایش ستادها بیش از این اندازه غیر قانونی است و با متخلفان برخورد می شود - فرماندار گناباد ضمن تاکید بر رعایت قانون مداری در انجام فعالیتهای تبلیغاتی گفت: هرگونه عمل غیرقانونی مشکلات مختلفی را به دنبال خواهد داشت.
  محمدعلی نبی پور در جمع مسئولان برگزاری انتخابات و نمایندگان نامزدهای انتخاباتی مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه گناباد و بجستان گفت: هر نامزد انتخابات می تواند در مناطق شهری شهرستان در هر شهر 2 ستاد مختص برادران و خواهران تشکیل دهد و افزایش ستادها بیش از این اندازه غیر قانونی است و با متخلفان برخورد می شود.
  وی با اشاره به آغاز فعالیت کمیته امحاء برای از بین بردن تبلیغات غیرقانونی در حوزه انتخابیه گناباد و بجستان از روز شنبه گفت: اگر مسئولان و دست اندرکاران ستادهای تبلیغاتی تا ظهر امروز اقدام به تعطیلی ستادهای غیرقانونی و مصادیق تخلف در تبلیغات از قبیل بنر، پارچه نوشته و شعارهای تبلیغاتی بر روی وسائط نقلیه نکنند، از عصر امروز همه موارد غیرقانونی جمع آوری می شود
  رئیس دادگستری گناباد نیز گفت: ایجاد فضای احساسی، توان انتخاب را از مردم گرفته و آنان را در گزینش نامزد اصلح دچار مشکل می کند.
  محمود دانایی افزود: باید ضمن رعایت قانون، در فضایی آرام و در عین حال با شور و نشاط، مردم را از دیدگاههای نامزدهای انتخاباتی آگاه کرد.
  وی گفت: دستگاه قضا تا حد امکان بنای برخورد قضایی و قهری را در این عرصه ندارد و باید فضایی فراهم شود که مردم بدون درگیری های شخصی و فردی و فارغ از هرگونه فضاسازی احساسی و اختلافات محلی، نامزد مورد نظر خود را انتخاب کرده و به وی رای دهند.
  .
  دادستان عمومی و انقلاب گناباد هم گفت: ایجاد بستر برای حضور حداکثری مردم در انتخابات به معنای عمل خلاف قانون نیست و نباید از هرگونه فعالیت غیر قانونی برای این مساله بهره گرفت.
  علیرضا محولاتی گفت: هدف دادستانی این شهرستان تا جایی که امکان دارد، پیشگیری از جرائم انتخاباتی است ولی در صورت بروز تخلف و تشکیل پرونده ای در محاکم قضایی، بدون اغماض با متخلفان برخورد می شود.


  این مطلب تا کنون 39 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : گناباد ,انتخابات ,برخورد ,مردم ,غیرقانونی ,نامزد ,انتخابیه گناباد ,متخلفان برخورد ,نامزدهای انتخاباتی ,حوزه انتخابیه ,ستاد مختص ,حوزه انتخابیه گناباد ,مجلس شورای اسلامی ,نمایندگان نامزدهای انتخاباتی ,مسئولان برگزاری انتخابات ,
  فرماندار گناباد : افزایش ستادها ی تبلیغاتی کاندیداها بیش از اندازه غیر قانونی است

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر