تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

تبلیغات

جمعه بازار محصولات محلی در شهر کاخک گناباد بزودی راه اندازی خواهد شد


  عضو شورای شهر گناباد در دیدار معتمدین ، بازاریان و اعضای شورای شهر گناباد با بخشدار بخش کاخک و اعضای شورای شهر کاخک گفت: جمعه بازار محصولات محلی در شهر کاخک گناباد بزودی افتتاح و راه اندازی خواهد شد.
  به گزارش گناپا ابوالقاسم شفیعی ضمن تقدیر از زحمات بخشدار بخش کاخک افزود: در جهت رونق بازار محصولات محلی بخش کاخک با برنامه ریزی های انجام شده در این شهر راه اندازی خواهد شد.
  در ادامه این جلسه هادی رفیع عضو شورای شهر و شهرستان گناباد گفت : باتوجه بر عملکرد مطلوب و همکاری بسیار خوب بخشداری بخش کاخک با فرمانداری گناباد تصمیم بر این شد از زحمات حجازی بخشدار کاخک تقدیر شود.
  وی ادامه داد: در چند ماه اخیر اقدامات بسیار خوبی در طرح های گردشگری شهرستان گناباد با مشارکت بخشداری کاخک انجام شده است که این اقدام با توجه به ظرفیت های موجود شهرستان در زمینه گردشگری باعث پیشرفت این صنعت و ایجاد اشتغال می شود.
  عضو شورای اسلامی شهر گناباد در جهت راه اندازی جمعه بازار در بخش کاخک عنوان کرد: عرضه و فروش محصولات مختلف در جمعه بازار باعث آسیب رساندن به مجموعه بازاریان می شود و در این خصوص باید از عرضه محصولاتی به محصولات محلی جلوگیری شود.
  همچنین در ادامه اصغریان رئیس اتاق اصناف شهرستان گناباد ضمن تایید این موضوع گفت: پنجشنبه بازار گناباد به علت حضور فروشندگان غیر بومی باعث تضعیف شدید بازار گناباد شده است.
  وی افزود : ضمن آنکه قیمت های محصولات در جمعه بازارها تفاوت چندانی با بازار ندارد بسیاری از مایحتاج خود را از جمعه بازار ها تامین می کنند.
  توسعه پایدار شهرستان گناباد نیاز به همکاری مردم منطقه
  در ادامه بخشدار بخش کاخک گناباد گفت: اختلافات محلی در شهرستان گناباد باعث ناکامی توسعه شهرستان می شود که امیدواریم با ادامه همکاری ها در زمینه های مختلف بتوانیم باعث توسعه و پیشرفت پایدار شهرستان گناباد باشیم.
  محمد رضا حجازی در خصوص آخرین پروژهای عمرانی انجام شده در بخش کاخک گفت : با همکاری دهیاران بخش کاخک مقدار قابل توجهی قیر رایگان جذب و برخی از مشکلات مسیر های ارتباطی و آسفالت این بخش برطرف شد.
  وی افزود: ارتقا جاده فردوس به گناباد از جاده درجه دو به جاده اصلی یکی از مهم ترین راه حل ها در جهت پیشرفت صنعت گردشگری شهرستان خواهد بود که نیازمند پیگیری می باشد.
  حجازی ادامه داد: در خصوص آبرسانی به روستاهای بخش کاخک اقداماتی انجام شده است که در ادامه سعی خواهیم کرد با رفع کامل مشکلات آبرسانی امید به ماندن در روستا های بخش کاخک را نیز افزایش دهیم.
  وی در پایان با اشاره به مشکلات بخش کاخک از نماینده منتخب شهرستان گناباد و بجستان خواست تا برای اطلاع بیشتر مشکلات به بخش کاخک سفر کنند.
  در پایان لوح تقدیری از طرف جامعه بازاریان و اتاق اصناف شهرستان گناباد تقدیم محمد رضا حجازی بخشدار بخش کاخک شد.
  شایان ذکر است معتمدین ، بازاریان ، اعضای شورای شهر گناباد و کاخک و بخشدار بخش کاخک از شهرک صنعتی بخش کاخک گناباد بازدید نمودند.

   


  این مطلب تا کنون 84 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 11 دي 1348 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : کاخک ,گناباد ,شهرستان ,بازار ,محصولات ,جمعه ,شهرستان گناباد ,جمعه بازار ,محصولات محلی ,کاخک گناباد ,اعضای شورای ,پایدار شهرستان گناباد ,اصناف ش ,
  جمعه بازار محصولات محلی در شهر کاخک گناباد بزودی راه اندازی خواهد شد

تبلیغات


 • Ads1

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز چهار شنبه 29 شهريور 1396

تبلیغات

پارس ایرانیک جهت سفارش تبلیغات با ایمیل زیر در ارتباط باشید
mohsen_msl@yahoo.com

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر